A Ty wybierasz się na TEC 2017?

Najważniejsza impreza w Polskiej branży elektronicznej The Evertiq Conference, odbędzie się 25 maja w Warszawie. W programie TEC 2017 znajdą się prelekcje profesjonalistów oraz prezentacje ofert czołowych dostawców z obszarów produkcji elektroniki, dostaw komponentów oraz PCB. Nie zabraknie tam również ekipy Novil. Już dziś zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszego stolika nr 150.

Sami z doświadczenia wiemy, jak trudno podczas dużej imprezy targowej odwiedzić wszystkie interesujące stoiska a jeszcze trudniej porozmawiać na nich z właściwymi osobami. Często zdarza się, że chętnych do spotkania z przedstawicielem firmy jest jednocześnie kilka osób, więc wizyta kończy się wyłącznie uściskiem dłoni i wymianą wizytówek. Konkretna zaś rozmowa przekładana jest na późniejszy termin. Bywa, że zanim dojdzie do ponownego spotkania, trzeba będzie jeszcze odbyć kilka rozmów telefonicznych, żeby ustalić dogodny dla obu stron termin itd. A przecież to właśnie targi z założenia mają być sprzyjającą okolicznością dla nawiązywania i pogłębiania relacji biznesowych.

Chcąc ułatwić wszystkim zainteresowanym spotkanie z nami podczas TEC 2017 zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i umówienia się z przedstawicielami firmy Novil w dogodnym terminie w czasie trwania imprezy. Można to zrobić przy pomocy formularzy kontaktowych, znajdujących się na naszych stronach internetowych lub telefonicznie.

Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się tutaj.

Aby ułatwić Państwu odnalezienie naszego stoiska nr 150 podaję link do planu rozmieszczenia stolików.

Do zobaczenia 25 maja na TEC 2017.

Tomasz Zamajski

 

Related Post